Weekend z Juniorem…

SKRZATY 2015-2016

Mecz sparingowy z drużyną APN FUNINIO. W niedzielę 29 maja drużyna skrzatów zagrała mecz sparingowy z drużyną APN FUNINIO. Warunki pogodowe sprzyjały do gry w piłkę nożną, a rodzice obu drużyn zobaczyli dużo bramek swoich pociech. Trenerzy są zadowoleni z coraz większych postępów chłopców. Brawa dla młodych piłkarzy obu drużyn👏⚽🏆

ŻAKI 2014

Kolejny mecz ligowy rozegrały nasze żaki 2014 z wymagającym zespołem Progresu. Oba zespoły dziś poznały jak można grać w różnych warunkach pogodowych. Pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie. Dziś dobre momenty naszej gry za które chłopcom należą się brawa przeplatały się z tymi słabszymi nad którymi musimy pracować na treningach by było ich mniej. Dziękujemy kolegom z Progresu za mecz 👊⚽ Następny mecz ligowy z MKS Zduńska Wola rozegramy w sobotę 4 czerwca 2022 roku o godz. 09.00 na Orliku w Łasku, ul. Szkolna.

ORLIKI 2012

Tym razem rywalami naszych chłopców z rocznika 2012 w meczu ligowym była drużyna Pogoni Zduńska Wola, natomiast rocznik 2013 zagrał towarzysko na dwóch boiskach jednocześnie z bardzo wymagającą drużyną Łódzka Akademia Futbolu – Klub Sportowy dla dzieci. Zarówno Pogoń Zduńska Wola, jak i ŁAF Łódź to bardzo mocne drużyny i “przysłowiowych” punktów nie zdobyliśmy, ale wszyscy wiedzą, że w rozgrywkach dzieci zdobycze punktowe i miejsca w tabelach nie są najważniejsze. Zdobyliśmy natomiast po raz kolejny cenne doświadczenia (zawodnicy) trenerzy zaś wiedzę nad czym trzeba zdecydowanie mocniej pracować. Ważne jest to, że spędzamy kolejne minuty na boisku które na pewno spowodują ze umiejętności naszych chłopców wzrosną i dadzą im inspirację do pracy na treningach, bo tylko to może dać efekty w postaci coraz lepszej gry. Przede wszystkim też meczom dzieci, tych najmłodszych powinno towarzyszyć wiele radości i uśmiechów i tak też było wczoraj. Jak to bywa często w rywalizacji z silnymi rywalami swoje umiejętności pokazują bramkarze. Wszyscy chłopcy, którzy grali na tej pozycji spisali się doskonale. Za grę a przede wszystkim zaangażowanie w sobotnim meczu dziękujemy naszym chłopcom oraz drużynom MGUKS “Pogoń Zduńska Wola”, oraz ŁAF Łódź za dobre spotkania i rywalizację fair play.

Przy okazji dziękujemy

za wsparcie naszym sponsorom bo bez nich nie byłoby tych wyników, a są to:

Gmina ŁaskPowiat łaskiVILLAROBK BusinessAgaris, @WASKÓR ŁASK, MetalbudMar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka, UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html ,UTRZYMANIE, Elbud Leszek TadychSoligranoTravelshops ŁaskBiuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja, @Amper hurtownia art. elektrycznych, Alchem Bis – Łask, sklep remontowo-budowlanyAlchem Bis KolumnaHealth Farm – „ARTIS” Artur JANICKI.