17 Kolejka Łódzkiej Klasy A Grupy III dla Korabiaków.

17 Kolejka Łódzkiej Klasy A Grupy III dla Korabiaków.

SKŁAD UMKS KORAB ŁASK:

Cezary ZNOJEK , Piotr KOZŁOWSKI, Mateusz NASTAROWICZ (90’), Tomasz DUDZIŃSKI, Jakub SĘCZKOWSKI, Tomasz JATCZAK (60’), Gracjan MICHALSKI (86’), Damian KARBOWIAK (69’), Patryk KĘPNIAK, Dawid GAMOŃ (79’), Jan KARASIŃSKI (89’)

REZERWOWI:

Dawid OLEJNIK (79’), Bartosz NEBELSKI (86’), Sławomir DULNIEC (60’), Rafał TRZEPAŁKOWSKI (69’), Gracjan MICHALSKI (65’), Jakub CZAPSKI (89’), Adrian GAJEWCZYK (90’).

TRENER:

Wiesław SIĘBOR, Tomasz KARASIŃSKI.

17 Kolejka Łódzkiej Klasy A Grupy III UMKS Korab Łask udał się do Konstantynowa Łódzkiego na spotkanie z KKS Włókniarzem. Przed naszą drużyną czekało nie lada wyzwanie. Nasza drużyna na co dzień gra i trenuje na naturalnym boisku trawiastym, a każdy z nas wie, jak się gra na sztucznej murawie.

Pierwsza połowa to dość wyrównane spotkanie. Dobre przygotowanie, dobra praca na treningach przynosi efekty. 10’ Jan Karasiński przełamuje defensywę Włókniarza mijając trzech obrońców wykłada idealną piłkę pod uderzenie i Dawid Gamoń nie traci takich sytuacji. W 10’ obejmujemy prowadzenie, co daje nam duży komfort w dalszej grze. Do końca pierwszej połowy jedna i druga drużyna mogła podwyższyć lub wyrównać wynik.

Sztuczna murawa daje się we znaki naszym zawodnikom. W drugiej połowie przechodzimy do defensywy i szybkich kontrataków. Zawodnicy z Włókniarza przejmują kontrole nad piłką, lecz dzięki bardzo dobrej grze w defensywie naszej drużyny, Włókniarz nie ma pomysłu na jej przełamanie. Kończymy spotkanie wynikiem KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki – UMKS korab Łask 0-1 (0-1)

Po siedemnastej kolejce Korab Łask zajmuje trzecią pozycję. Liderem grupy w dalszym ciągu pozostaje LKS Sazan Pęczniew z 48 pkt. na koncie. Druga lokatę z taką samą ilością 38 punktów co UMKS Korab Łask lecz z lepszym bilansem bramek i osiemnastoma rozegranymi meczami zajmuje KS ORZEŁ Kazimierz

Pozostałe spotkania 17 kolejki Łódzkiej Klasy A Grupy III.
Orzeł PiątkowiskoKKS Olimpia Zduńska Wola Karsznice 2-1
KS ORZEŁ KazimierzLKS Sazan Pęczniew 3-4
Mulks Łask –  Victoria Szadek   1-3
Pogoń Zduńska Wola II – PTC Pabianice 2-1
GKS Pisia Zygry – Rokita Rokitnica (wo) 3-0

Przy okazji dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom bo bez nich nie byłoby tych wyników, a są to:

Gmina ŁaskPowiat łaskiVILLAROBK BusinessAgaris, @WASKÓR ŁASK, MetalbudMar&Wis – zabawkiCUK Ubezpieczenia ŁaskMedykErka, UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html ,UTRZYMANIE, Elbud Leszek TadychSoligranoTravelshops ŁaskBiuro Rachunkowe -Łask- Justyna KacprzykowskaLu-Parts części BMW ŁaskANTE sportWenecja, @Amper hurtownia art. elektrycznych.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.