Dziewczyny wkraczają do gry! UMKS Korab Łask
od 15 czerwca rusza z drużyną „Korab – Ladies”

UMKS Korab Łask podejmuje nowe wyzwanie, a swoją ofertę stworzył z myślą o dziewczynkach.

Chcesz zapisać córkę na treningi i szukasz klubu?

Jeszcze do niedawna nie było miejsca, w którym dziewczęta mogłyby rozpocząć swoją piłkarską przygodę. Już dziś mogą dołączyć do UMKS Korab Łask, gdzie każda młoda adeptka futbolu bez względu na poziom umiejętności może realizować swoją pasję. Jeśli córka interesuje się piłką nożną, ma swoich ulubionych idoli piłkarskich, może zazdrości bratu lub tacie już rozegranych meczy a przede wszystkim lubi pokopać piłkę to miejsce jest tworzone z myślą właśnie o niej. UMKS Korab Łask zaprasza dziewczęta rocznika 2007- 2012 na pierwszy trening, który odbędzie się 15 czerwca. Zapraszamy wszystkie dziewczęta i te, które już grają  w piłkę nożną, ale także te, które dopiero swoja przygodę z piłką chcą zacząć.

Co my oferujemy dla „Korab – Ladis”?

Profesjonalne zajęcia realizowane na podstawie narodowego modelu gry zalecanego przez PZPN  (od dwóch do czterech jednostek treningowych). Treningi na coraz lepiej rozwiniętej bazie sportowej (boisko przy ul. Narutowicza 28, boisko “Orlik”, CSiR Łask oraz hale sportowe). Współzawodnictwo w formie gier, turniejów oraz lig organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Naukę gry w piłkę nożną pod okiem wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami,  UEFA A, UEFA B, oraz C (po dwóch trenerów w każdym roczniku). Dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe oraz edukacyjno-rekreacyjne z wykwalifikowanymi instruktorami. Przyjazną atmosferę, ale także naukę odpowiedzialności i współpracy z innymi oraz szacunku i zasad FAIR PLAY.

Naszym celem i priorytetem jest stworzenie profesjonalnej, bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do rozwoju piłkarskiej pasji dla każdej młodej dziewczynki.

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli, masz odrobinę chęci, jesteś zainteresowana lub zainteresowany uprawianiem najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie zapraszamy do kontaktu a przede wszystkim do obejrzenia treningów w poszczególnych rocznikach.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod nr tel. 604 230 305.

Podejmij wyzwanie, jakim jest zdobycie podstawowych umiejętności piłkarskich i przyjdź na trening już dziś!

                                                                                     UMKS KORAB Łask