Pan Andrzej KILAŃCZYK – profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie.

Dobrzy piłkarze chcą mieć kontrolę nad piłką. Kto z nas lubi grać na nierównych, twardych płytach, które doprowadzają do niestabilnych ruchów, często kończących się kontuzjami. Kto z nas lubi murawy, na których piłka przy nodze płata nam figle. Zapewne nie znajdziemy takiego gracza piłki nożnej pośród nas.
            Klub UMKS KORAB Łask stara się stwarzać coraz lepsze warunki dla swoich zawodników. Zarówno seniorów, jak i też młodszych adeptów piłki nożnej. Myślimy, że, a wszystko dzięki wspaniałej współpracy w ciągu 2 lat użytkowania udało nam się to z firmą “URZĄDZANIE I UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH” Pana Andrzeja Kilańczyka, który już drugi sezon nas wspiera swoim doświadczeniem
i zaangażowaniem. Prace, które wykonuje (a są one wykonywane na najwyższym poziomie, co widać na załączonych zdjęciach) na naszych obiektach przy ulicy Narutowicza 28 to wertykulacja, włókowanie, nasiania trawy, uzupełnienie braków darni, nawożenie. Ponadto firma usunęła zbędne drzewa na obiekcie, a także przycięli żywopłot. Śmiało można powiedzieć że współpracą z firmą z Buczku to coś więcej niż umowa i zlecenia biznesowe.

            Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Panem Andrzejem Kilańczykiem 
i jesteśmy pewni, że boisko przy ul. Narutowicza zmieni się nie do poznania. Że będzie służyło cały rok trenerom Korabia do planowania zajęć piłkarskich. Zawodnikom UMKS-u do podnoszenia swoich umiejętności a co za tym idzie godnego reprezentowania biało-czerwonych barw klubu, a także miasta i powiatu na arenach sportowych.